Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.dsau.dp.ua/jspui/handle/123456789/719
Title: Поширення післяродових маститів у корів голштинської породи в умовах Пр-АТ «Агро-Союз» Синельниківського району Дніпропетровської області
Authors: Золотоноша, Катерина Михайлівна
Zolotonosha, Katerina
Корейба, Людмила Володимирівна
Koreyba, Ludmila
Keywords: корови
cows
мастит
mastitis
молочна залоза
mammary gland
Issue Date: 2015
Publisher: Національний університет біоресурсів і природокористування України
Citation: Золотоноша К. М. Поширення післяродових маститів у корів голштинської породи в умовах Пр-АТ «Агро-Союз» Синельниківського району Дніпропетровської області / К. М. Золотоноша, Л. В. Корейба // Здобутки студентської молоді у вирішенні науково-практичних питань ветеринарної медицини : зб. матеріалів ІІ (69) міжнар. студентської наук.-практ. конф. / Національний університет біоресурсів і природокористування України. – Київ, 2015. – С. 353-354. – Режим доступу : http://dspace.dsau.dp.ua/jspui/handle/123456789/719.
Abstract: При аналізі поширення післяродових маститів встановлено, що фахівцями ветеринарної медицини господарства за дослідний період було піддано дослідженню 465 корів. В осінньо-зимовий період захворювання на мастит виявлено у 84 (18,0 %) корів. Результатами проведених нами досліджень встановлено, що основними чинниками маститу в корів в післяродовому періоді є грубе порушення режиму машинного доїння (не додоювання), набряк вим’я, наявність протягів та низька температура в приміщеннях. Мастити найчастіше виникали у корів з 4-ю та 6-ю лактацією в корів у післяродовому періоді, і в більшості випадків проявлялись у серозній - (39 %) та катаральній (26 %), менше у фібринозній – (10 %) й катарально-гнійній (9 %) формах запалення.
URI: http://dspace.dsau.dp.ua/jspui/handle/123456789/719
Appears in Collections:Тези конференцій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
16.pdf117,31 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.